Skip to content

Cupa Romanian Corporate Sports

15 Septembrie 2013

Echipa Bloggerilor

Echipa Bloggerilor debuteaza luni in Editia de toamna a Romanian Corporate Sports 2013 la fotbal. Meciul de debut este impotriva celor de la Vulpoi & Toader Management, castigatoarea editiei de primavara a acestei competitii si este un meci demonstrativ.

O noutate este faptul ca organizatorii au desfiintat Cupa Media si asfel am fost inscrisi in competitia mare. Sortii ne-au repartizat in gupa D alaturi de HP-GeBoc, RTC, BRD, Primaria Generala Bucuresti, Medlife, Oracle 1 și Urban.

Primele meciuri oficiale sunt programate Marti, 17 Septembrie, cu Urban si Joi, 19 Septembrie cu Oracle 1. Ambele meciuri sunt de la ora 19 pe terenurile de langa Arcul de Triumf, pe baza sportiva a Federației Române de Rugby în Bd. Marasti nr. 18-20.

Lotul Echipei Bloggerilor pentru ediția de toamnă a RCS2013 la fotbal este format din:

Adi Zabava http://sport.adizabava.ro
Andrei Bogdan http://www.ganduldedimineata.ro
Lucian Marin http://www.lucianmarin.eu
Bogdan Constantinescu http://www.bogdanliviu.com
Bogdan Marin https://rastabogdan.wordpress.com
Alex Cirstea http://www.alexcirstea.ro
Vlad Dulea http://vlad.dulea.ro
Toma Nicolau http://www.tomanicolau.ro
Catalin Costea http://www.echipabloggerilor.ro
Alex Tunaru http://www.tunaru.ro
Andrei Baicoianu http://www.bicky.me
Iulian Machi http://www.iulianmachi.ro
Marius Matache http://www.mariusmatache.ro
Alin Pandaru http://www.pandutzu.com
Cezar Vasile http://cezarvasile.wordpress.com

Anunțuri
Lasă un comentariu

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat asta: